Jak sprawić, by długi nos był piękny

Czy uważasz, że posiadanie długiego nosa to coś złego? Nie!!! Właściwie jest to dobra rzecz, ponieważ jest to część twarzy, która jest wyjątkowa i daje wielki charakter do Ciebie.

Jestem osobą, która lubi próbować nowych rzeczy i próbowałam wielu rzeczy związanych z modą i makijażem, ale nie próbowałam wydłużyć swojego nosa. Jestem bardzo szczególny na temat moich porad dotyczących urody i mody, więc nigdy nie próbuję czegoś bez czytania recenzji.

Ale teraz zamierzam powiedzieć ci, jak sprawić, by twój nos był długi i atrakcyjny.

Przede wszystkim porozmawiajmy o powodach, dla których długi nos jest uważany za najlepszy.

Ludzie zwykle zauważają wygląd twojego nosa, gdy się uśmiechasz. Długi i prosty nos sprawia, że Twoja twarz wygląda na szerszą. Tak więc, ludzie zaczną zauważać atrakcyjność twojego nosa, gdy się uśmiechasz.

Drugą rzeczą jest kształt nosa. Jeśli twój nos jest duży i wąski, wtedy twoja twarz wygląda na większą i wąską. Jeśli masz szeroki nos, wtedy Twoja twarz będzie wyglądać na bardziej szeroką i dużą.

Ostatnią rzeczą jest długość nosa. Jak już wspomniałem, długi nos sprawia, że twarz wygląda szerzej, a jeśli masz długi nos to Twoja twarz wygląda bardziej atrakcyjnie.

Możemy więc stwierdzić, że posiadanie długiego nosa jest najlepszym sposobem, aby Twoja twarz wyglądała atrakcyjnie i pięknie.

Oto najlepsze wskazówki, jak wydłużyć nos.

Makijaż i róż

Większość ludzi ma krótki nos, więc aby twój nos wyglądał dłużej, musisz użyć makijażu i rumieńca. Jeśli chcesz, aby Twój nos wyglądał na dłuższy i szerszy, to musisz użyć ciemnego cienia do powiek i jasnego czerwonego rumieńca.

Zastosuj tusz do rzęs na dolnych rzęsach i użyj jasnej kredki do oczu, aby stworzyć ładną linię na górze brwi. Najważniejsze, aby tusz nakładać tylko na środek górnych rzęs.

Aby nos wyglądał na dłuższy, musisz nałożyć kremowy róż na policzki i ciemny cień do powiek na środku powiek.

Ostatnią rzeczą, którą musisz zrobić, jest użycie tuszu na zewnętrznej części rzęs.

Dłuższe i większe oczy

Jest wiele osób, które mają mały nos i dużą twarz. Aby nos wyglądał na dłuższy, musisz mieć duże i pełne oczy. Możesz użyć tej metody dla swoich obu oczu.

Możesz zastosować kremowy rumieniec na wewnętrznych kącikach oczu, a następnie zastosować jasną kredkę do oczu na zewnętrznych krawędziach oczu.

Lepiej jest użyć ciemnego cienia do powiek na wewnętrznych kącikach oczu.

Jeśli masz mały nos to możesz sprawić, że twoje oczy będą wyglądać na większe stosując ciemny cień do powiek na zewnętrznych kącikach oczu, a następnie użyć jasnej kredki do oczu na wewnętrznych kącikach oczu.

Wnioski:

Podzieliłem się z Tobą najlepszymi wskazówkami, aby Twój nos wyglądał dłużej i atrakcyjnie. Są to najlepsze wskazówki, jak sprawić, by Twój nos był dłuższy. Mam nadzieję, że