Z każdego katalogu złóż i opłać zamówienie na kwotę od 199,90 (w cenach katalogowych) i odbierz zestawy popularnych produktów w atrakcyjnej cenie.

<< Ściągnij Program Startowy >>  

Jak wziąć udział w programie?

 1 Etap 

  • Opłać zamówienie na kwotę określoną w warunkach 1 etapu i przy pierwszym zamówieniu z kolejnego katalogu odbierz nagrodę. Warunki 1 etapu programu są zmieniane w każdym okresie katalogowym. Sumę i nagrodę możesz sprawdzić u swojego przełożonego albo na stronie www.faberlic.com w zakładce Promocje, programy /Dla Nowych Konsultantów.

Etapy od 2 do 9

W każdym kolejnym okresie złóż i opłać zamówienie na sumę od 199,90 lub od 399,90 zł (łącznie za okres wg cen katalogowych) i odbierz zestawy luksusowych produktów za atrakcyjną cenę.

Wariant 1. Przy zamówieniu za co najmniej 199,90 zł cena zestawu – tylko 19,90 zł!
Wariant 2. Przy zamówieniu za co najmniej 399,90 zł cena zestawu – tylko 6,90 zł!

Cena katalogowa zestawów wzrasta z każdym krokiem, ale dla Ciebie pozostaje taka sama! Ponadto możesz zmieniać jeden wariant na drugi.

Więcej informacji znajdziesz  << TUTAJ >>  

Jak wziąć udział w programie?

Składaj zamówienia w każdym okresie katalogowym. 

Za każdy zakup, na e-portfel na Twoim koncie będą naliczane bonusy w ramach programu „Klub Faberlic”.

1 bonus = 1 punkt Obrotu Osobistego (ukazana w punktach wartość za zakupione w danym okresie katalogowym produkty.).

Wymieniaj zebrane bonusy na prezenty ze specjalnego katalogu w następnym okresie (w tym nowości).

Gdy zgromadzisz 15 punktów (minimalna liczba wymagana do uzyskania prezentu) możesz wymienić je na prezent przy składaniu zamówienia od 79,90 PLN (ceny katalogowe)

W jednym okresie katalogowym można zgromadzić maksymalnie 150 bonusów.

Zgromadzone bonusy sumują się w każdym okresie. Aby zatrzymać zgromadzone w ramach programu bonusy, musisz w każdym okresie składać i opłacać zamówienia. W przypadku, gdy ZO Konsultanta wynosi 0, ostatnie niewykorzystane bonusy wygasną.

*Uwaga! Od okresu katalogowego 04/2019 naliczanie punktów bonusowych jest wstrzymane. Nadal można wykorzystać swoje zgromadzone punkty. 

Więcej informacji znajdziesz tutaj >> Więcej>>

Krok 1. Zostań Konsultantem VIP.

Krok 2. Złóż wniosek o otrzymanie kontaktów potencjalnych klientów i Konsultantów. Można to zrobić, zaznaczając odpowiednie pola w Strefie Konsultanta, w zakładce “Dane osobowe” / “Ustawienia”.

Jak rozdzielane są kontakty potencjalnych klientów? 

1. Kontakty są rozdzielane tylko wśród Konsultantów VIP.

2. Kontakty są przekazywane na zasadzie regionalizacji, tzn. z uwzględnieniem miejsca zamieszkania potencjalnego klienta i Konsultanta VIP.

3. Jeśli w jednym mieście zamieszkuje grupa Konsultantów VIP, to kontakty są rozdzielane w oparciu o ustaloną kolejność. Głównym parametrem w określaniu kolejności jest ilość okresów Stażu VIP. Tzn. im dłuższy jest Twój Staż VIP, tym szybciej otrzymasz kontakt potencjalnego klienta.

4. Jeśli w jednym mieście zamieszkuje grupa Konsultantów VIP z jednakowym Stażem VIP, to pierwszeństwo w otrzymaniu kontaktu jest określane na podstawie objętości osobistej w ostatnim zamkniętym okresie.

*Kontakty są wysyłane za pomocą poczty elektronicznej i w wiadomości SMS, dlatego Twój numer telefonu, podany w naszej bazie, powinien być aktualny. Prosimy sprawdzić swój numer telefonu w danych osobowych.

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ  >> TUTAJ <<