Z każdego katalogu złóż i opłać zamówienie na kwotę od 199,90 (w cenach katalogowych) i odbierz zestawy popularnych produktów w atrakcyjnej cenie.

<< Ściągnij Program Startowy >>  

Jak wziąć udział w programie?

 1 Etap 

  • Opłać zamówienie na kwotę określoną w warunkach 1 etapu i przy pierwszym zamówieniu z kolejnego katalogu odbierz nagrodę. Warunki 1 etapu programu są zmieniane w każdym okresie katalogowym. Sumę i nagrodę możesz sprawdzić u swojego przełożonego albo na stronie www.faberlic.com w zakładce Promocje, programy /Dla Nowych Konsultantów.

Etapy od 2 do 9

W każdym kolejnym okresie złóż i opłać zamówienie na sumę od 199,90 lub od 399,90 zł (łącznie za okres wg cen katalogowych) i odbierz zestawy luksusowych produktów za atrakcyjną cenę.

Wariant 1. Przy zamówieniu za co najmniej 199,90 zł cena zestawu – tylko 19,90 zł!
Wariant 2. Przy zamówieniu za co najmniej 399,90 zł cena zestawu – tylko 6,90 zł!

Cena katalogowa zestawów wzrasta z każdym krokiem, ale dla Ciebie pozostaje taka sama! Ponadto możesz zmieniać jeden wariant na drugi.

Więcej informacji znajdziesz  << TUTAJ >>  

Jak wziąć udział w programie?

Nowa promocja dla zarejestrowanych klientów i konsultantów – weź udział i zgarnij zniżkę -70% na ulubiony produkt!

Uczestnicy promocji: wszyscy zarejestrowani klienci i konsultanci. 
Promocja aktywna w okresach katalogowych 16/2020 – 7/2021.

Jak wziąć udział?

Krok 1. Złóż i opłać zamówienia od 70 PLN z każdego katalogu.

Więcej informacji znajdziesz tutaj >> Więcej>>

Krok 1. Zostań Konsultantem VIP.

Krok 2. Złóż wniosek o otrzymanie kontaktów potencjalnych klientów i Konsultantów. Można to zrobić, zaznaczając odpowiednie pola w Strefie Konsultanta, w zakładce „Dane osobowe” / „Ustawienia”.

Jak rozdzielane są kontakty potencjalnych klientów? 

1. Kontakty są rozdzielane tylko wśród Konsultantów VIP.

2. Kontakty są przekazywane na zasadzie regionalizacji, tzn. z uwzględnieniem miejsca zamieszkania potencjalnego klienta i Konsultanta VIP.

3. Jeśli w jednym mieście zamieszkuje grupa Konsultantów VIP, to kontakty są rozdzielane w oparciu o ustaloną kolejność. Głównym parametrem w określaniu kolejności jest ilość okresów Stażu VIP. Tzn. im dłuższy jest Twój Staż VIP, tym szybciej otrzymasz kontakt potencjalnego klienta.

4. Jeśli w jednym mieście zamieszkuje grupa Konsultantów VIP z jednakowym Stażem VIP, to pierwszeństwo w otrzymaniu kontaktu jest określane na podstawie objętości osobistej w ostatnim zamkniętym okresie.

*Kontakty są wysyłane za pomocą poczty elektronicznej i w wiadomości SMS, dlatego Twój numer telefonu, podany w naszej bazie, powinien być aktualny. Prosimy sprawdzić swój numer telefonu w danych osobowych.

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ  >> TUTAJ <<

VIP_18_pin
Koszyk na zakupy