Nasi Liderzy zdążają ze wszystkim – stworzyć biznes, urodzić lub zaadoptować dziecko, być finansowo niezależnym i szczęśliwym we wszystkich sferach życia! Specjalnie dla tych, którzy po mistrzowsku planują czas wolny i stawiają sobie tak piękne, wszechstronne cele jak rodzina i udany biznes, Firma stworzyła Bonus macierzyństwa i adopcji.

Jeżeli w chwili porodu lub adopcji dziecka znajduj się państwo na pozycji Wice-Dyrektora i wyżej (OGO od 1500 punktów, poziom zniżek 15%-23%) minimum 8 okresów z 18 ostatnich, ten Bonus jest państwa!

Wypłatę otrzymuje się za każde urodzone (lub zaadoptowane) dziecko 18 razy w ciągu roku od chwili porodu lub adopcji. Przy tym państwa OO każdej kampanii w ciągu tego roku powinna wynosić nie mniej niż 50 punktów.

W ten sposób suma Bonusu macierzyńskiego i adopcyjnego (dla dzieci urodzonych lub adoptowanych od   2 marca 2015 roku) może wynosić:

  • 2 280 PLN /rok, jeżeli w rodzinie pojawi się pierwsze dziecko;
  • 4 560 PLN /rok, jeżeli w rodzinie pojawi się drugie,trzecie i kolejne dziecko

Bądźcie państwo szczęśliwi i odnoście sukcesy!

“Szybki start” to bonus za szybki rozwój biznesu w Firmie. 

Przebij się ze swoim biznesem, umocnij swoją strukturę i podwajaj wypracowane bonusy! Jeśli w krótkim czasie zdobędziesz dowolny tytuł, od Dyrektora i wyżej, możesz otrzymać podwójne bonusy kwalifikacyjne!

W ciągu 9 okresów, od momentu rejestracji, potwierdź dowolny nowy tytuł (od Dyrektora i wyżej) 2 razy pod rząd i otrzymaj bonus “Szybki start” według sumy 9 okresu rozliczeniowego po rejestracji.

Po osiągnięciu wyższego tytułu bonusy sumują się

Na przykład, przy natychmiastowym potwierdzeniu tytułu Złoty Dyrektor bonus “Szybki start” wynosi: 4 400 zł (za tytuł Dyrektora) + 2 200 zł (Starszy Dyrektor) + 8 800 zł (Srebrny Dyrektor) + 13 200 zł (Złoty Dyrektor).

Przez kolejne 9 okresów potwierdź tytuł jeszcze 6 razy (w dowolnych okresach), a otrzymasz bonus kwalifikacyjny za osiągnięty tytuł!

Faberlic zaleca plan osobisty na rok, przy pomocy którego z łatwością osiągniesz wspaniałe efekty i znacząco zwiększysz swój dochód. 

Spójrz, jak działa “Szybki start” na przykładzie Dyrektora, Starszego Dyrektora i Srebrnego Dyrektora.

Więcej informacji znajdziesz >> TUTAJ <<

Weź udział w konkursie i wygraj auto marzeń (16/2019 – 16/2020)

Uczestnicy: wszyscy Konsultanci Faberlic mieszkający i prowadzący biznes w krajach Unii Europejskiej

Wybierz samochód w zależności od otwartego tytułu:

  • Srebrny, Złoty Dyrektor: AUDI A3 albo AUDI Q2;
  • Rubinowy, Brylantowy: AUDI A4 albo AUDI Q3;
  • Elitarny Dyrektor: AUDI A5 albo AUDI Q5;
  • Krajowy, Starszy Krajowy, Międzynarodowy, Starszy Międzynarodowy Dyrektor: AUDI A6 albo AUDI Q7;
  • Partner lub wyżej: AUDI A7 albo AUDI Q8.

Wybierz samochód swoich marzeń, spełniając warunki kwalifikacji!

Pobierz Warunki korzystania z samochodu >>

Pobierz Zgłoszenie >>

Pobierz Prezentację >>

Zapraszamy do wzięcia udziału w programie i zdobycia biletu na wyjazd motywacyjny dla Dyrektorów Faberlic do Turcji! 

Na zwycięzców programu czeka jeden z najbardziej gościnnych krajów, a do tego ciepłe morze, niesamowicie piękna przyroda, najlepszy hotel i smakowita kuchnia regionalna! Firma szykuje też konkretny zestaw warsztatów. Dołącz do zespołu osób podobnych do Ciebie, a podróż do Turcji stanie się jeszcze ciekawsze i pełniejsza!

Okresy katalogowe trwania programu: 14/2019 – 12/2020

Uczestnicy: wszyscy konsultanci Faberlic

Uwagi

1. Firma oczekuje od swoich partnerów, że warunki programu zostaną spełnione zgodnie z zasadami. Program został stworzony w celu powiększania struktur, dlatego w przypadku nadużyć i zmian ilość osób wewnątrz struktur bez powiększania sprzedaży i obrotu grupowego wyłącznie w celu uczestnictwa w wyjeździe krewnych nie pracujących ze strukturą, firma zastrzega sobie prawo do odmowy konsultantowi wyjazdu.


2. Nie przewidujemy możliwości udziału w wyjeździe dzieci w wieku dowolnym.


3. Odmowa uczestnictwa w wyjeździe z przyczyn dowolnych nie daje prawa do kompensacji ze strony firmy.

Więcej informacji znajdziesz >> TUTAJ <<