Nasi Liderzy zdążają ze wszystkim – stworzyć biznes, urodzić lub zaadoptować dziecko, być finansowo niezależnym i szczęśliwym we wszystkich sferach życia! Specjalnie dla tych, którzy po mistrzowsku planują czas wolny i stawiają sobie tak piękne, wszechstronne cele jak rodzina i udany biznes, Firma stworzyła Bonus macierzyństwa i adopcji.

Jeżeli w chwili porodu lub adopcji dziecka znajduj się państwo na pozycji Wice-Dyrektora i wyżej (OGO od 1500 punktów, poziom zniżek 15%-23%) minimum 8 okresów z 18 ostatnich, ten Bonus jest państwa!

Wypłatę otrzymuje się za każde urodzone (lub zaadoptowane) dziecko 18 razy w ciągu roku od chwili porodu lub adopcji. Przy tym państwa OO każdej kampanii w ciągu tego roku powinna wynosić nie mniej niż 50 punktów.

W ten sposób suma Bonusu macierzyńskiego i adopcyjnego (dla dzieci urodzonych lub adoptowanych od   2 marca 2015 roku) może wynosić:

 • 2 280 PLN /rok, jeżeli w rodzinie pojawi się pierwsze dziecko;
 • 4 560 PLN /rok, jeżeli w rodzinie pojawi się drugie,trzecie i kolejne dziecko

Bądźcie państwo szczęśliwi i odnoście sukcesy!

„Szybki start” to bonus za szybki rozwój biznesu w Firmie. 

Przebij się ze swoim biznesem, umocnij swoją strukturę i podwajaj wypracowane bonusy! Jeśli w krótkim czasie zdobędziesz dowolny tytuł, od Dyrektora i wyżej, możesz otrzymać podwójne bonusy kwalifikacyjne!

W ciągu 9 okresów, od momentu rejestracji, potwierdź dowolny nowy tytuł (od Dyrektora i wyżej) 2 razy pod rząd i otrzymaj bonus „Szybki start” według sumy 9 okresu rozliczeniowego po rejestracji.

Po osiągnięciu wyższego tytułu bonusy sumują się

Na przykład, przy natychmiastowym potwierdzeniu tytułu Złoty Dyrektor bonus „Szybki start” wynosi: 4 400 zł (za tytuł Dyrektora) + 2 200 zł (Starszy Dyrektor) + 8 800 zł (Srebrny Dyrektor) + 13 200 zł (Złoty Dyrektor).

Przez kolejne 9 okresów potwierdź tytuł jeszcze 6 razy (w dowolnych okresach), a otrzymasz bonus kwalifikacyjny za osiągnięty tytuł!

Faberlic zaleca plan osobisty na rok, przy pomocy którego z łatwością osiągniesz wspaniałe efekty i znacząco zwiększysz swój dochód. 

Spójrz, jak działa „Szybki start” na przykładzie Dyrektora, Starszego Dyrektora i Srebrnego Dyrektora.

Więcej informacji znajdziesz >> TUTAJ <<

Weź udział wraz z zespołem w programie samochodowym Faberlic i zgarnij samochód swoich marzeń!

Uczestnicy: wszyscy Konsultanci Faberlic, mieszkający i posiadający strukturę w ramach Faberlic w krajach Unii Europejskiej. Uczestnikiem Programu może być wyłącznie osoba posiadająca ważne prawo jazdy, wydane przez władze kraju wydania prawa jazdy.

Wybierz samochód w zależności od otwartego tytułu:

 • Tytuł

  Model samochodu

  Srebrny i Złoty Dyrektor

  BMW seria 2 albo BMW X1

  Rubinowy, Diamentowy Dyrektor

  BMW seria 3 sedan albo BMW X2

  Elitarny Dyrektor

  BMW seria 3GT albo BMW X3

  Krajowy, Starszy Krajowy, Międzynarodowy Dyrektor

  BMW seria 5 albo BMW X4

  Starszy Międzynarodowy Dyrektor, Partner lub wyżej

  BMW seria 6 albo BMW X5

Wybierz samochód swoich marzeń, spełniając warunki kwalifikacji!

Pobierz Warunki korzystania z samochodu >>

Pobierz Zgłoszenie >>

Pobierz Prezentację >>

Zapraszamy do udziału w programie, w którym do zdobycia jest wyjazd dla dyrektorów!

Wyruszamy do Portugalii, ojczyzny wielkich żeglarzy, kraju o ciekawej historii, pełnego słońca i oczywiście skąpanego w morzu. To państwo oczarowuje dosłownie od pierwszych minut. Są tam wspaniałe średniowieczne miasta graniczące z tradycyjnymi wioskami, a zadbane plaże troskliwie otaczają skaliste góry. Spełnij warunki promocji – podróż zapowiada się na niezapomnianą!

Uczestnicy: wszyscy konsultanci Faberlic

Uwagi

1. Firma oczekuje od swoich partnerów, że warunki programu zostaną spełnione zgodnie z zasadami. Program został stworzony w celu powiększania struktur, dlatego w przypadku nadużyć i zmian ilość osób wewnątrz struktur bez powiększania sprzedaży i obrotu grupowego wyłącznie w celu uczestnictwa w wyjeździe krewnych nie pracujących ze strukturą, firma zastrzega sobie prawo do odmowy konsultantowi wyjazdu.

2. Nie przewidujemy możliwości udziału w wyjeździe dzieci w wieku dowolnym.

3. Odmowa uczestnictwa w wyjeździe z przyczyn dowolnych nie daje prawa do kompensacji ze strony firmy.

Więcej informacji znajdziesz >> TUTAJ <<

Koszyk na zakupy